Кафедра туризму і готельно-ресторанної справи пригостила туристської кашею мешканців та гостей міста

У рамках відзначення 731 річниці з дня заснування міста, 16 вересня у сквері імені Богдана Хмельницького кафедра туризму і готельно-ресторанної справи у складі ННІ економіки права взяла участь у презентації власної спеціальності. Біля намету особливо людно: майбутні абітурієнти цікавляться необхідними для здачі предметами зовнішнього оцінювання, батьки теперішніх студентів дякують за змістовне навчання та дозвілля своїх дітей. А усіх черкащан та гостей міста студенти та викладачі спеціальностей «Туризм»та «Готельно-ресторанна справа» безкоштовно пригощають безкоштовною порцією смачної туристської каші! «Дуже смачно! Хороша каша!» — відзначив почесний дегустатор, ректор університету – Олександр Володимирович Черевко.

DSC08789 IMG_9717 IMG_9719 IMG_9720