СТУДЕНТИ І ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ННІ ЕКОНОМІКИ І ПРАВА ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У РОБОТІ КОНФЕРЕНЦІЇ НАУКОВОЇ МОЛОДІ «ЕКОНОМІЧНЕ МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ»

30 березня 2018 року студенти спеціальності «Менеджмент» відвідали у м. Києві конференцію наукової молоді «Економічне майбутнє України», організаторами якої стали Українська асоціація Римського клубу спільно з Київським міжнародним економічним форумом (КМЕФ). Студенти і викладачі кафедри менеджменту та економічної безпеки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького отримали право безкоштовної участі, потрапивши у число переможців конкурсу мотиваційних есе, оголошеного ініціаторами проведення конференції.

Конференція «Економічне майбутнє України» об’єднала понад 350 студентів-економістів і викладачів з провідних університетів із усієї країни і була присвячена питанням формування нової економічної політики та плеканню підприємництва. Привітав учасників Президент Української асоціації Римського клубу Віктор Галасюк. У першій частині заходу до слова запрошувались видатні науковці із різних країн світу ‒ Андерс Війкман (Швеція), Ерік Райнерт (Норвегія), Гаррі Джейкобс (США), які наголошували на необхідності еколого орієнтованого економічного розвитку і раціонального використання невідновних природніх ресурсів. У другій і третій частинах виступили ТОП-спікери з України, зокрема, народний депутат України Віктор Вовк, перший заступник Міністра економіки (2005-2007 рр., 2008-2011 рр., 2012-2014 рр.), заслужений економіст України Анатолій Максюта, координатор дискусійного клубу «КОЛО», ініціатор проекту «Хартія Майбутнього» Олексій Жмеренецький, провідний експерт мозкового центру «CMD-Ukraine» Ігор Гужва та інші видатні постаті сучасності. У їх цікавих і змістовних доповідях студенти Черкаського національного знайшли підказки, як стати архітекторами кращої економічної і соціальної реальності; отримали цінні дороговкази як саме належить об’єднати енергію молоді і досвід минулих поколінь навколо ідей збалансованого та соціально орієнтованого економічного розвитку України.

Фото_1

Фото_2

Фото_3

Фото_4