Вітаємо студентку ННІ економіки і права Аліну Третяк та її наукового керівника Віктора Іващенка з отриманням диплому ІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Інтелектуальна власність»!

29 березня на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулася науково-практична конференція за підсумками Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інтелектуальна власність». Перед конкурсною галузевою комісією, до складу якої ввійшли науковці з Києва, Вінниці, Харкова, Тернополя, Сум, Львова, Черкас, було захищено 12 студентських робіт з актуальних проблем охорони права інтелектуальної власності.

За результатами захисту диплом ІІ ступеня отримали студентка 1-го курсу ОС «магістр» напряму підготовки «Приватне право та інтелектуальна власність» Аліна Третяк та її науковий керівник, доцент кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін Віктор Іващенко. Щиро вітаємо лауреатів і зичимо подальших наукових здобутків!

Конкурс-1

Конкурс-2