Студенти ННІ економіки і права серед переможців правового брейн-рингу

Минулого тижня студенти четвертого курсу спеціальності «Правознавство» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь в інтелектуально-розважальній грі «Правовий брейн-ринг», що проходила на базі Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи». За звання кращих знавців юриспруденції змагалися студенти п’яти навчальних закладів.

Попри високу складність конкурсних запитань, які викликали жваву дискусію навіть серед членів журі та викладачів, команда Черкаського національного у складі І. Антоненко, А. Городнічук, М. Соколовського, А. Чекаленка та О. Шульженка виявила глибокі знання у галузі права, посівши перше місце у номінації «Майстри юриспруденції».

Щиро вітаємо учасників команди та зичимо їм подальших успіхів.

image2 image3 IMG_20190514_112942 IMG_20190514_121729_1 IMG_20190514_131942