22-24 ТРАВНЯ 2019 РОКУ ВІДБУЛАСЯ ВОСЬМА МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МОНІТОРИНГ, МОДЕЛЮВАННЯ ТА МЕНЕДЖМЕНТ ЕМЕРДЖЕНТНОЇ ЕКОНОМІКИ»

конференція 1

Кафедрою моделювання економіки і бізнесу (завідувач кафедри д.е.н., професор Кібальник Любов Олександрівна) 22-24 травня 2019 року було проведено чергову Міжнародну науково-практичну конференцію.

Співорганізатори – Одеський національний економічний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Криворізький державний педагогічний університет, Вільнюський університет (Литва), Державний інститут управління та соціальних технологій Білоруського державного університету (Білорусь), Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (Poland).

У роботі взяли участь 167 учасників з різних країн та закладів вищої освіти державної та приватної форм власності всіх регіонів України, а також представники приватного бізнесу та державних інституцій. Актуальність тематики конференції визначається важливістю і дієвістю використання методів економіко-математичного моделювання при дослідженні систем мікро-, макро-, мезо- та мега-рівнів.

У доповідях було висвітлено проблеми розвитку країн-учасниць: стан та перспективи сучасних інвестиційних процесів, поширення інноваційних продуктів, особливостей поведінки домогосподарств, економічної безпеки суб’єктів різного рівня, інституційних аспектів управління тощо. Використання сучасних економіко-математичних методів для аналізу розвитку емерджентної економіки дозволяє здійснювати прогнозування динаміки складних соціально-економічних систем, передбачення та запобігання загроз як для підприємців, так і для управлінців регіонального і національного рівнів.

За результатами конференції видано журнал SHS Web of Conferences (vol. 65).

конф4

конф3

конф2

конф1 (1)

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *