Викладач кафедри отримав акредитацію від Genesis за результатами сертифікаційних інтенсивів
Викладач кафедри моделювання економіки і бізнесу Віктор Денисенко протягом липня-листопада 2025 року успішно завершив інтенсиви з оновлення сертифікації в межах всеукраїнської освітньої ініціативи Genesis Education, спрямованої на розвиток компетентностей у сфері сучасних інформаційних технологій. Програма охоплювала три основні напрями: «Створення та розвиток IT-продуктів»; «Маркетинг IT-продуктів»; «Менеджмент у продуктовому IT».
За результатами навчання викладач отримав акредитацію на впровадження зазначених дисциплін у навчальний процес Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. Кожен із пройдених інтенсивів оцінено в 1 кредит ЄКТС, термін дії акредитації встановлено до 1 вересня 2027 року.
Результати сертифікації сприятимуть оновленню змісту навчальних програм кафедри відповідно до сучасних вимог ринку праці та забезпеченню інтеграції актуальних знань і практичних підходів у підготовку здобувачів вищої освіти.

