Skip to content
Навчально-науковий інститут економіки і права
  • Головна
  • Портрет ННІ
    • Команда
    • Кафедри
      • Економіки та міжнародних економічних відносин
      • Моделювання економіки і бізнесу
      • Державно-правових дисциплін
      • Інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін
      • Обліку і фінансів
      • Підприємництва і маркетингу
      • Туризму та готельно-ресторанної справи
      • Менеджменту та державної служби
  • Студенту
  • Новини
  • Рада з якості освіти
  • Абітурієнту

Кафедра державно-правових дисциплін

  • Про нас
  • Викладачі
  • Спеціальності
  • Наукова діяльність
    • Науково дослідна робота кафедри
    • Наукові досягнення
    • Наукові гуртки
    • Матеріальне забезпечення ОП
    • Конференції кафедри
  • Наші студенти
    • Студентське життя
    • Випускники
  • Новини кафедри
  • Анкетування
  • Обговорення ОП
  • Програми практик
  • Анкетування

Контакти

м. Черкаси, бульвар Шевченка, 81, навчальний корпус №1, каб. 420/1, каб. 418/1

gessv@ukr.net

У Черкаському національному вітають магістрів з випуском

15 Січня, 2025 Категорія: Новини

Випускники-магістри ще п’яти навчально-наукових інститутів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького отримали сьогодні дипломи.

Цьогоріч в Черкаському національному випускається 697 магістрів.

Урочистості з нагоди випуску відбулися в навчально-наукових інститутах економіки і права, іноземних мов, педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва, інформаційних та освітніх технологій, міжнародних відносин, історії і філософії.

Усі заходи були пронизані турботою про студентів, які йдуть у доросле життя, вдячністю рідній аlma mater і ЗСУ за студентські роки. Чи не найсильнішим і чітким переконанням у 1057 день російсько-української війни є завжди пам’ятати про тих, хто поклав своє життя за нашу країну.

Випускників навчально-наукових інститутів економіки і права та міжнародних відносин, історії і філософії привітав ректор Олександр Черевко:

— Вручення магістерських дипломів — завжди вагома і зворушлива подія в університеті. Особливо теплими є випускні у роки російсько-української війни. Адже ми з нашими випускниками пройшли стільки випробувань, разом оплакували втрати і раділи успіхам, разом допомагали нашим захисникам. І тепер разом відзначаємо завершення вагомого в житті кожної людини етапу — завершення навчання в університеті.

Сьогодні дякую за вибір, який молоді люди та їхні батьки зробили свого часу, та бажаю, щоб найамбітніші плани дипломованих фахівців здійснилися. З вірою у наші ЗСУ, у перемогу України — до подальших звершень! І завжди чекаємо в університетській родині — для продовження навчання, для спільних проєктів і просто для щирого людського спілкування з наставниками та викладачами.

Добрими словами вітали магістрів в ННІ економіки і права в.о. директора Микола Руденко та завідувачка кафедри моделювання економіки і бізнесу Любов Кібальник.

Вітаємо випускників!
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького


Навігація

  • Головна
  • Команда
  • Студенту
  • Новини

Корисні посилання

  • Prometheus
  • Наукова бібліотека
  • Coursera
  • EdEra

Ми в соц. мережах

  • Instagram
  • Facebook
  • TikTok

Навчально-науковий інститут економіки і права
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького
18031, м.Черкаси, бульв.Шевченка, 81, к. 225

Електронна пошта:
inst-econom-law@ukr.net
Телефон дирекції:
+38 (0472) 54-21-57

Copyright 2020