Виїзна лекція з дисципліни “Організація ресторанного господарства”
Здобувачі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» ЧНУ ім. Б. Хмельницького разом з старшим викладачем кафедри туризму і готельно-ресторанної справи Босецькою Н.Г. мали чудову можливість долучитися до практичного вивчення організації роботи закладів ресторанного господарства під час виїзної лекції в рамках дисципліни «Організація ресторанного господарства».
Під час заняття студенти ознайомилися з особливостями роботи кафе TRUFFLE, Bakery, вареничної «Балувана Галя», коктейль-бару та закладу швидкого харчування «Станція Шаурми» міста Черкаси. Обговорили різницю у сервісі, технологічних процесах та позиціонуванні кожного формату.
На реальних прикладах проаналізували як дизайн та освітлення впливають на емоційне сприйняття гостя, дослідили структуру меню, сезонність та фірмові позиції.
Такі виїзні лекції дозволяють студентам не лише отримати теоретичні знання, а й побачити, як ресторанна індустрія працює зсередини. Це цінний досвід, що надихає на професійний розвиток та формує сучасне бачення майбутньої професії.




