ВИПУСКНИЙ 2024
![](https://econom-law.cdu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/5.jpg)
Яскравим святом відлунав випускний в Черкаському національному університеті імені Б.Хмельницького. Сьогодні, 3 липня 2024, кафедра менеджменту та державної служби сказала ДО СКОРОГО ПОБАЧЕННЯ своїм випускникам-бакалаврам 2020 року вступу. Бажаємо студентам та викладачам відновити сили і з потрійною енергією вступити в новий успішний навчальний рік. А поки що – ВІТАЄМО ! Щасти вам життєвими шляхами! Чекаємо в магістратурі !
Вітаємо щиро ! Наші – найкращі !
![](https://econom-law.cdu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/0-02-05-014e3bee35d03b7346eb4ae4fbc9f5ce1cc15c68224482265900bcc887f473df_86679c71a8b2f7a8.jpg)
Колектив кафедри менеджменту та державної служби Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького вітає своїх магістрів спеціальності публічне управління і адміністрування із перемогою на всеукраїнських змаганнях бригад екстренної медичної допомоги! Студенти вдало поєднують навчання за індивідуальним графіком і роботу. І неабияку, а в КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» !27.05.2024 р. з приводу дня Екстреної медичної допомоги в обласній раді м. Черкаси відбулося нагородження працівників ЕМД. Було відмічено команду Черкаської області, яка зайняла 2 місце
Студенти 4 курсу, спеціальності “Менеджмент” прийняли активну участь у грі- тренінгу “Життєвий капітал” приурочений до тижня грошей Global money week.
![](https://econom-law.cdu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-1.jpg)
Студенти кафедри взяли участь у заходах GLOBAL MONEY WEEK
![](https://econom-law.cdu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/2.jpeg)
У межах вивчення дисципліни «Основи фінансово-економічної безпеки» (викладач д.е.н., професор Зачосова Наталія Володимирівна), з нагоди проведення Всесвітнього тижня грошей (GLOBAL MONEY WEEK) студенти кафедри менеджменту та державної служби взяли участь у конкурсі постерів із соціальної реклами «Мистецтво надійних паролів», організованим Національним банком України разом із партнерами. З 18 до 24 березня 2024 року юні дослідники проблем фінансової безпеки мали можливість створити постери на оголошену тематику, застосовуючи отримані під час навчання навики використання цифрових сервісів, штучного інтелекту і графічних програм для
ПОПУЛЯРНА ОЗНАЧАЄ ВИСОКООПЛАЧУВАНА! Спеціальності 073 Менеджмент та 281 Публічне управління та адміністрування. ОБИРАЙТЕ МАЙБУТНЮ ПРОФЕСІЮ !
![](https://econom-law.cdu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/zobrazhennia_viber_2024-01-10_15-16-02-998-1.jpg)
https://cdu.edu.ua/news/chnu-vypustyv-mahistriv.html
Дорогами війни……
![](https://econom-law.cdu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/foto.jpg)
В черкаському національному за сприяння завідувача кафедрою менеджменту та державної служби професора Назаренка С.А. відбулася зустріч з Воїном, Героєм, офіцером спецпідрозділу. Під час заходу студенти і викладачі дізналися багато про обгорілі та засипані попелом дороги війни. Відповідаючи на запитання молоді, військовий намагався у доступній формі розповісти про солдатські будні, про те, як йшли в наступ й оборонялися, про методи сучасної війни, про звірства агресора. Розповіді гостя вразили кожного: в них були і страшні реалії війни, і жарти, і надія. Горді,
Виїзне практичне заняття на ПрАТ ‘Юрія’
![](https://econom-law.cdu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/2.jpg)
Студенти 4 курсу бакалаврату та магістри спеціальності «Менеджмент» 30.10.2023 р. під час практичних занять у професорки кафедри Менеджменту та державної служби Наталії Носань з дисциплін «Менеджмент підприємницької діяльності» та «Управління проектами» відвідали ПрАТ “ЮРІЯ”. Екскурсія була корисною та цікавою, студенти змогли побачити як функціонує сучасне виробництво. Це підприємство є нащадком черкаського міського молокозаводу, спорудженого в грудні 1964 року на державній власності з проектною потужністю 25 тонн переробки сировини, яке зараз входить до ТОП-10 найбільших виробників молочної продукції з проектною потужністю
Виїзне засідання профкому університету 12.10.2023 року – тримаймося РАЗОМ !
![](https://econom-law.cdu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/yzobrazhenye_viber_2023-10-13_09-11-46-304.jpg)
Практичних заняття «Управління проектами» для 4 курсу та магістрів спеціальності «Менеджмент» пройшло в ігровому форматі.
![](https://econom-law.cdu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/yzobrazhenye_viber_2023-10-23_13-44-00-006.jpg)
11.10.2023 під час практичних занятть «Управління проектами» для 4 курсу та магістрів спеціальності «Менеджмент» було організовано фінансову гру “Cashflow” грошовий потік, що є корисною для вивчення основ ресурсного забезпечення та пропрацювання фінансової складої. Гра “Cashflow” є інтерактивним інструментом, який дозволяє учасникам наочно відчути та вивчити основні аспекти управління грошовими потоками як в бізнесі, так і в звичайному житті. Під час гри, студенти були розділені на групи, отримавши певні професії, початковий капітал та набір ресурсів. Учасники мали можливість приймати рішення щодо
Студенти кафедри менеджменту та державної служби відвідали сесійне засідання Черкаської міської ради.
![](https://econom-law.cdu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/0-02-05-84948278868fbe232d0323dcf60416bd2f826d8b95b30f730c3149e57e07e759_3bf75ea32456aa78.jpg)
Студенти кафедри менеджменту та державної служби відвідали сесійне засідання Черкаської міської ради. У рамках виїзного заняття були закріплені на практиці теоретичні знання щодо механізмів прийняття управлінських рішень. Більше фото тут: Фото